باربری غرب تهران

باربری غرب تهران ارائه دهنده انواع خدمات اتوبار ، حمل بار و اثاث کشی منزل و همچنین حمل جهیزیه عروس ، باربری در غرب تهران را با قیمت های مناسب شرکت اتوبار لطیف بار تجربه کنید ، بدون حتی یک شکستگی در وسایل شما ما وسایلتان را به صورت تضمینی به تمام نقاط تهران حمل خواهیم کرد ، وانت بار و خاور اثاث کشی مسقف و موکت شده برای هر گونه مسافتی .

شماره تلفن باربری در غرب تهران

برای تماس با یک شرکت اتوبار خوب باید اول با آن شرکت آشنا شوید و بعد با آنها تماس بگیرید ، شماره تلفن باربری در غرب تهران را می توانید با استفاده از یکی از شماره های زیر شماره گیری بفرمایید ، ما در هر کجای استان که ساکن هستید در خدمت شماهییم و سرویس های خود را کمتر از 30 دقیقه خدمتان ارائه می دهیم.

09109709007
44443635 ، 22813147

آدرس شرکت اتوبار لطیف بار در ایران - تهران - غرب - چیتگر قرار دارد ، و همچنین می توانید نظرات خود را در مورد ما به ایمیل latifbar-tehran@gmail.com ارسال نمایید. ما جدیدترین نمونه کارها و خدمات را برای شما ایمیل خواهیم کرد و شما را از اتفاقات و اخبار اتوبارهای استان مطلع خواهیم نمود از طریق ایمیل ، و یا اینکه می توانید به صورت حضوری به شرکت ما تشریف فرما شوید و سرویس های ویژه جابه جایی بار را همین نزدیک مشاهده فرمایید.

باربری در غرب تهران

قیمت و نرخ حمل بار با باربری در غرب تهران

قیمت اثاث کشی منزل در این منطقه و همچنین قیمت حمل بار در شرکت اتوبار لطیف بار ،طبق نرخ اتحادیه اتوبار تهران تنظیم و تهیه شده است ، قیمت ها از ساعتی 30000 هزار تومان الی 170000 هزار تومان متفاوت می باشد ، ما قیمت ها را با توجه به نوع بار و همچنین نوع مسافت تا مقصد و نوع خودروی استفاده شده برای شما تخمین محاسبه خواهیم کرد. با هر توان مالی و هر توانایی که دارید می توانید از شرکت ما سرویس های حمل و نقل را دریفات نمایید.

باربری غرب تهران

ساعت کاری شرکت اتوبار لطیف بار

دربهای شرکت ما از شنبه تا جمعه ،ساعت 1:00 بامداد الی 24:00 شب بر روی شما مشتریان و ساکنین عزیز باز می باشد ، در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به خدماتی دارید ما در کنار شما هستیم. اگر نیاز به کارگر خالی دارید و یا اینکه نیاز به خاور اثاث کشی و یا کلیه خدمات ،ما 24 ساعته این سرویس ها را ارائه می دهیم.

معرفی خدمات و سرویس های حمل بار اتوبار لطیف بار

اتوبار لطیف بار ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات جابه جایی و حمل و نقل را در غرب را به شما مشتریان ارائه می دهد ،این خدمات عبارتند از :

  • مشاوره رایگان
  • بارنامه رایگان
  • کادر فن یو کارگران خوش اخلاق ، آموزش دیده و پاک
  • وانت بار ، خاور اثاث کشی مسقف و موکت شده
  • بسته بندی وسایل منزل به صورت حرفه ای و تضمینی
  • چیدمان وسایل منزل بعد از اثاث کشی
  • حمل و نقل تضمینی بار با استفاده از رانندگان با تجربه

باربری در غرب تهران

شعبات و نماندگی های باربری غرب تهران

ساکن کدام محله از منطقه غرب هستید ، ما در تک تک جاهای این منطقه شعبه اتوبار داریم ، این محله ها عبارتند از :

پونک

جنت آباد

گیشا

تهرانسر

آریاشهر

طرشت

شهران

چیتگر

فردوس

شهر زیبا

آزادی

ستارخان

شهرک آپادانا

حصارک

کن

شهرک اکباتان


بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی وسایل منزل یکی از مراحل و اقدمات مهم قبل از اثاث کشی منزل می باشد ، اتوبار لطیف بار برای این مرحله از اسباب کشی ،یک برنامه ویژه برای شما دارد و طبق یک برنامه ریزی درست عملیات حمل و نقل وسایل را انجام خواهد داد. ما با استفاده از کارتن مقوایی کلیه لوازمتان را بسته بندی میکنیم ،کارتن های مقوایی 7 لا و 5 لا ، محکم و همچنین از کارتن های میوه موز نیز که نسبتا محکم تر هستند استفاده خواهیم کرد ، از نایلون های ضربه گیر نیز برای بین و فضاهای خالی وسایلتان استفاده میکنیم .ما کلیه خدمات را برایتان فراهم خواهیم کرد .

جهت خرید کارتن مقوایی برای بسته بندی وسایل منزل خود به صورت تضمینی با ما در ارتباط باشید ، 09109709007 شماره ای است که شما مشتری عزیز می توانید سفارش خرید کارتن مقوایی دهید. کارتن مقوایی و یا کارتن موز همگی برای یک اسباب کشی خوب مناسب می باشند.