باربری در مرکز تهران

باربری مرکز تهران ارائه دهنده بهترین سرویس های حمل بار ، اثاث کشی منزل ، اسباب کشی دفتر کار و حمل جهیزیه عروس به تمام نقاط استان تهران و شهرستانها ، باربری در مرکز تهران را می توانید با قیمت مناسب باربری آن تجربه کنید که کاملا زیر نظر اتحادیه باربری تهران می باشد. حمل و نقل بار با استفاده از خودروهای اثاث کشی مسقف و موکت کاری شده با استفاده از رانندگان با تجربه و کار کشته.

شماره باربری در مرکز تهران

اگر قصد اثاث کشی دارید و می خواهید یک شرکت اتوبار خوب را پیدا کنید می توانید با شماره باربری مرکز تهران لطیف بار تماس بگیرید ، با اولین تماس شما با شرکت ،ما در کمتر از 30 دقیقه در محله مورد نظر شما حاضر خواهیم بود. و همچنین کل اثاثیه منزل شما کمتر از 3 ساعت جابه جا خواهیم کرد.

09109709007 ، 44443635

آدرس ما در ایران - تهران - مرکز تهران - یوسف آباد قرار دارد ، و همچنین می توانید نظرات خود را در مورد ما به ایمیل latifbar-tehran@gmail.com ارسال نمایید.

قیمت باربری در مرکز تهران

قیمت باربری در مرکز تهران طبق نرخ اتحادیه می باشد ،با هر توان مالی و با هر قیمتی می توانید اثاثیه منزل خود را به هر جای ایران با شرکت اتوبار لطیف بار جابه جا کنید ، قیمت اثاث کشی در استان تهران طبق مسافت مقصد و همچنین نوع اثاثیه و نوع خودروی حمل بار تعیین میگردد. قیمت وانت بار و همچنین قیمت نیسان بار با هم متفاوت می باشند ،قیمت حمل و نقل بار با خاور اثاث کشی نیز از قیمت باربری طبق نرخ اتحادیه اتوبارها می باشد ،با هر توان مالی و با هر قیمتی می توانید اثاثیه منزل خود را به هر جای ایران با شرکت اتوبار لطیف بار جابه جا کنید ، قیمت اثاث کشی طبق مسافت مقصد و همچنین نوع اثاثیه و نوع خودروی حمل بار تعیین میگردد. قیمت وانت بار و همچنین قیمت نیسان بار با هم متفاوت می باشند ،قیمت حمل و نقل بار با خاور اثاث کشی نیز از ساعتی 30000 هزار تومان تا 170000 هزار تومان تعیین میگردد ، حمل و نقل اثاثیه منزل با قیمت مناسب را به ما بسپارید ،ما هم قیمت و هم کیفیت سرویس های خدماتی خود را تضمین میکنیم.

قیمت باربری در مرکز تهران

ساعت کاری شرکت لطیف بار

برای رفاه حال شما به صورت 24 ساعته خدمات و سرویس های خود را ارائه خواهیم داد و از شنبه تا جمعه ،ساعت 1:00 بامداد الی 24:00 شب دربست در اختیار شماییم. به چه خدمتی نیاز دارید ، به چه خودرویی برای حمل وسایل خود نیاز دارید ، ما همه آنها را به صورت کامل در دسترستان قرار میدهیم .

حمل انواع اثاثیه منزل و انواع بارها در باربری مرکز تهران

هر نوع اثاثیه منزل و وسیله ای را که به کسب و کار شما مربوط است را به صورت تضمینی به هر مکانی که مد نظرتان است را انتقال میدهیم ، از جمله این وسایل عبارتند از : لوازم خانگی : یخچال ساید بای ساید ، یخچال فریزر دوقولو بزرگ ، یخچال ایستاده سوپر مارکت ها ، مبلمان بزرگ ، کاناپه ، بوفه شیشه ای ، میز شیشه ای بزرگ ، پیانو ، میز بیلیارد ، لباس شویی و ظرف شویی ، وسایل عتیقه و حساس ، قالی و قالیچه های گران قیمت ، کمد های بزرگ ، تردمیل ورزشی ، یونیت دندانپزشکی و هر نوع اثاثیه منزل سنگین و یا اسباب بزرگ کسب و کارها . تضمین حمل و نقل بار با ماست.

اسباب کشی انواع وسایل منزل

باربری لطیف بار ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات جابه جایی و حمل و نقل را در یوسف اباد تهران را به شما مشتریان ارائه می دهد ،این خدمات عبارتند از :

  • ارائه بارنامه و بیمه نامه رایگان
  • کارگران خوش اخلاق و آموزش دیده و ورزیده
  • رانندگان دوره دیده و حرفه ای برای انوع جاده ها در شب یا روز
  • خودروهای مسقف و روباز ، موکت شده و دارای پتو برای نگهداری و محافظت از وسایل شما در برابر ضربه
  • بسته بندی حرفه ای کلیه وسایل (شکستنی ، الکترونیکی و... )
  • چیدمان وسایل شما بعد از باربری
  • مشاوره رایگان و حمل تضمینی بار

باربری مرکز تهران

معرفی محله های مرکز استان

در هر نقطه از تهران که ساکن هستید ما همه آنجا را پوشش خواهیم داد ، با اولین تماس تلفنی از جانب شما ، کمتر از 30 دقیقه به محل مورد نظر شم اعزام خواهیم شد ، بدون هیچ نگرانی با ما باشید ما طبق برنامه ریزی درست ، سرعت بالا و کیفیت کار را برای مشتریان عزیزمان تضمین خواهیم کرد. این محله ها عبارتند از :

یوسف آباد

امیر آباد

عباس آباد

جلفا تهران

خواجه عبدالله

خیابان بهار شیراز تهران

خیابان زرتشت تهران

بهجت آباد

خیابان طالقانی

محله تخت طاووس تهران

خیابان سهروردی

شهرک آپادانا

توحید تهران

میدان جمهوری

خیابان جمهوری تهران

خیابان نادری

چهار راه استانبول

میدان توپخانه تهران

خیابان لاله زار

محله باغ صبا تهران

خیابان فاطمی تهران

میدان آراژانتین

خیابان آذربایجان تهران

حیوانات خانگی در حین اثاث کشی

اگر می خواهید از منطقه و شهرک پیکان شهر به مکانی دیگر از نقاط استان تهران اثاث کشی و حمل بار داشته باشید و همچنین اگر شما دارای حیوان خانگی هستید ،حتما قبل از اثاث کشی و اسباب کشی منزل خود به فکر حیوان خانگی خود باشید و در انتخاب محل جدید وضعیت بیرون رفتن و تفریح او را نیز در نظر بگیرید ، دقیقا فکر کنید که یکی از افراد جوان و فرزندان خانواده شما است ، همانگونه که پارک ها و میزان سالم بودن محله را برای فرزندان خود در نظر میگیرد ، حتما سگ و یا حیوان خانگی خود را نیز در نظر بگیرید .

اگر سگ خود را به مدت طولانی پیاده روی می برید حتما به فکر پارک و منطقه پیاده روی بدون دردسر برای او باشید تا در حین پیاده روی نیز شما با نگاه های سایر شهروندان مواجه نشوید و معضب شوید ، قبل از اثاث کشی حتما حیوان خانگی خود را با محیط جدید آشنا کنید و از اعمال استرس به او پرهیز کنید.

در محله جدید که می خواهید اثاث کشی داشته باشید حتما به فکر یک دامپزشک خوب نیز برای ویزیت ماهیانه حیوان خانگی خود باشید و همچنین برای اثاث کشی ممکن است کل وسایل خودتان را نو و یا بشورید ، این کار منطقی است ولی حتما به یاد داشته باشید که به هیچ عنوان با وسایل سگ تان کاری نداشته باشید و بگذارید با همان شکل و بوی خانه قدیمی به محل جدید آورده شود . این کار استرس و سردرگمی را در او کاهش خواهد داد.

بسته بندی وسایل منزل