باربری جنوب تهران

باربری جنوب تهران با قیمت های مناسب و ارائه دهنده سرویس های ویژه حمل بار ، اثاث کشی منزل ،اسباب کشی دفتر کار و یا شرکت ،حمل جهیزیه عروس ،حمل وسایل باشگاه های ورزشی و مطب های دندانپزشکی با کادر فنی خوب و آموزش دیده به صورت تضمینی و حتی بدون یک عدد شکستگی در وسایل شما ، باربری در جنوب تهران از صفر تا صد کار را با برنامه ریزی دقیق و مرتب برای شما انجام خواهد داد. همین الان گوشی تلفنتان را بردارید و اولین تماس را با باربری جنوب تهران یعنی شرکت لطیف بار را برقرار کنید ، ما تخفیفات ویژه ای را برای شما در نظر گرفته ایم . با ما همراه باشید.

شماره تلفن باربری در جنوب تهران

تنها با یک کلیک (لمس کردن) روی شماره باربری در جنوب تهران در زیر می توانید در کمتر از 30 دقیقه سرویسهای حمل و نقل شرکت لطیف بار را تجربه کنید ، شماره ها عبارتند از :

09109709007
44443635 ، 22813147

آدرس شرکت اتوبار لطیف بار در ایران - تهران - جنوب - مولوی قرار دارد ، و همچنین می توانید نظرات خود را در مورد ما به ایمیل latifbar-tehran@gmail.com ارسال نمایید. ما جدیدترین نمونه کارها و خدمات را برای شما ایمیل خواهیم کرد و شما را از اتفاقات و اخبار اتوبارهای استان مطلع خواهیم نمود از طریق ایمیل ، و یا اینکه می توانید به صورت حضوری به شرکت ما تشریف فرما شوید و سرویس های ویژه جابه جایی بار را همین نزدیک مشاهده فرمایید.

باربری در جنوب تهران

قیمت حمل و نقل وسایل در باربری جنوب تهران

قابل ذکر است که کلیه قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه باربری تهران تهیه و تنظیم شده است ، ما توان مالی شما را در نظر گرفته ایم و بر همین اساس شما می توانید با هر توان مالی از کلیه خدمات و ماشین آلات ما برای جابه جا کردن هر نوع وسیله و بار از تهران به شهرستان و بلعکس استفاده کنید ،قیمت ها از ساعتی 30000 هزار تومان الی 170000 هزار تومان متفاوت می باشد ، ما قیمت ها را با توجه به نوع بار و همچنین نوع مسافت تا مقصد و نوع خودروی استفاده شده برای شما تخمین محاسبه خواهیم کرد.

باربری در جنوب تهران

ساعت کاری شرکت اتوبار لطیف بار

دربهای شرکت ما از شنبه تا جمعه ،ساعت 1:00 بامداد الی 24:00 شب بر روی شما مشتریان و ساکنین عزیز باز می باشد ، در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به خدماتی دارید ما در کنار شما هستیم. اگر نیاز به کارگر خالی دارید و یا اینکه نیاز به خاور اثاث کشی و یا کلیه خدمات ،ما 24 ساعته این سرویس ها را ارائه می دهیم.

معرفی خدمات و سرویس های حمل بار اتوبار لطیف بار

اتوبار لطیف بار ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات جابه جایی و حمل و نقل را در جنوب را به شما مشتریان ارائه می دهد ،این خدمات عبارتند از :

 •   کارشناسی بار و مشاوره رایگان
  ایا دارای وسایل زیادی هستید و می خواهید به مکانی دیگر جابه جا کنید ؟ ما می توانیم یک کارشناس باربری را برای شما اعزام کنید تا نرخ حمل و نقل بارهای شما را به صورت کارشناسی شده برای شما رایگان تعیین کند ، همچنین قبل از شروع عملیات اثاث کشی شرکت لطیف بار به شما مشاوره رایگان می دهد و از چون و چرا و مسائل مهم در حین اسباب کشی شما را رایگان آگاه می کند.
 •   بارنامه و بیمه نامه رایگان
  استفاده از بارنامه رایگان و همچنین بیمه نامه رایگان برای وسایل شما این است که می خواهیم از هر نوع اتفاقی جلوگیری کنیم ،چون حادثه هیچوقت خبر نمی دهد ما کلیه وسایل شما را بیمه میکنیم و بعد به مسیر ادامه میدهیم تا خدایی ناکرده از هر اتفاقی غیرمترقبه جلوگیری شود و در صورت بروز مشکل بیمه خسارت کلیه وسایل شما را خواهد داد.
 •   کادر فنی آموزش دیده و با تجربه
  شرکت لطیف بار با استفاده از یک کادر فنی خوب و با تجربه پیشتاز سایر شرکت های اتوبار در استان می باشد ، ما کارگران خود را آموزش میدهیم و بعد اصول لازم برای اداب و معاشرت در برخورد با مشتری و حریم خصوصی را برای آنها شرح خواهیم داد. ما کارگرانی را به شما میدهیم که همگی ورزیده و دست و چشم پاک هستند ، ما این را برای شما تضمین میکنیم ، بدون هیچ گونه شکستگی در وسایل و همچنین بدون هیچ گونه کم شدگی و گم شدن وسایل به اصطلاح جلوگیری میکنیم . با شرکت اتوبار لطیف بار همراه باشید ، ما آرامش و اطمینان را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

  کادر فنی اثاث کشی با باربری جنوب تهران

 •   خاور ، وانت بار و نیسان وانت حمل بار

  وانت پیکان : اگر وسایل کمتری برای حمل و جایه جایی به مقصد مورد نظر دارید بهترین گزینه استفاده از وانت پیکان است ، با یک انعطاف بالا و خوب و کم هزینه تر نسبت به سایر خودروها می توانید اثاث کشی کنید.

  نیسان بار با قدرتی بیشتر و بزرگتر از وانت پیکان ، می تواند وسایلی را بیشتر از 1.5 تن را به هر نقطه جابه جا کند ، با استفاده از سیم های بکسل قوی کلیه وسایل شما را روی نیسان وانت با محکمی بسته و از چادر های مخصوص نیز استفاده میکنیم تا وسایل و بارتان پوشیده باشد.

  خاور اثاث کشی نیز برای حمل بارهای بزرگ و اسباب منزل استفاده می شود ، کلیه خاور ها مسقف تا 6 متر و موکت کاری شده هستند و همچنین از کارتن های مقوایی نیز برای فضای بین وسایل در خاور استفاده میکنیم ، هدف اصلی ما سلامت کامل کلیه لوازم شماست ، ما این کار را برای شما مشتریان گرامی تضمین میکنیم.

  خاور اثاث کشی با باربری در جنوب تهران

 •   بسته بندی وسایل منزل

  بسته بندی وسایل منزل شما را با بهترین کیفیت و تضمینی انجام خواهیم داد ، استفاده از کارتن مقوایی 7 لا و 5لا و همچنین استفاده از نایلون های ضد ضربه از مواردی است که ما برای بسته بندی وسایل منزل شما استفاده خواهیم کرد ، مهم نیست که مسافت حمل بار چقدر طولانی باشد ، زیرا ما با یک برنامه ریزی مرتب تمام این مسیر را با احتیاط همراه با ایمنی طی خواهیم کرد ، استفاده از رانندگان با تجربه از جمله مواردی است که ما به کیفیت خدمات خود می بالیم.

  کارتن مقوایی 7 لا ، کارتن مقوایی 5 لا ، کارتن موزی و نایلون های ضد ضربه حبابدار از جمله اشیائی هستند ما برای بسته بندی وسایل منزل تان استفاده خواهیم کرد. پس آسوده خاطر از هر روز همین الان با ما تماس بگیرید و بهترین خدمات را همراه با قیمت مناسب رزرو کنید.

  چیدمان وسایل منزل را نیز بعد از اتمام کامل کار برای شما شهروندان گرامی انجام خواهیم داد ، این نیز یک سرویس ویژه شرکت برای شما می باشد ، مخصوص کسانی که به علت داشتن دغدغه شغلی ،توانایی و فرصت کافی را برای چیدن وسایل منزل خود بعد از باربری را ندارند ، ما این کار را به صورت حرفه ای و طبق اصول طراحی روز ،برای شما انجام خواهیم داد. چیدمان وسایل منزل و یا چیدمان وسایل دفتر کار و شرکت ، فرقی نمی کند ما هر نوع وسیله ای را در محیط با یک سلیقه خوب می چینیم .

  بسته بندی وسایل منزل همراه با باربری در جنوب تهران

شعبات و نماندگی های اتوبار لطیف بار

در هر کجای تهران که ساکن هستید ما در کمتر از 30 دقیقه در محل مورد نظر شما حاضریم ، :

محله های جنوب استان


اتوبار مشیریه

اتوبار مسعودیه

اتوبار افسریه

اتوبار خانی اباد

اتوبار نازی اباد

اتوبار یاخچی اباد

اتوبار امیر بهادر

اتوبار آذری

اتوبار اتابک

خراسان

خزانه فلاح

اتوبار خزانه بخارایی

اتوبار شاپور

اتوبار مولوی

اتوبار سیروس

دروازه غار

جوادیه

یافت آباد

منیریه

امیریه

شوش

بازار تهران

شهر ری

کوی 13 آبان

دولت آباد

شهرک رسالت

بازار چینی فروشی ها

کیان شهر

بازار مبل ایران

بازار موبایل ایران


معرفی محله های جنوب استان

تمام بافت شهر تهران به وسیله اتوبان ها و مترو و بی ار تی به هم دوخته شده و فاصله امکانات شمال شهر و جنوب شهر به شدت کم شده. به لحاظ تحصیلات نسل جدید مناطق پایین شهر نسبت به سایر مناطق شهر دارای تحصیلات بالایی میباشند. نسبت اعتیاد اکثریت جوانان نسل جدید به سیگار و مواد مخدر در جنوب شهر به خصوص شهرری در بین جوانان به دلیل بافت مذهبی و وجود حرم حضرت عبدالعطیم ع و وجود انواع باشگاهای ورزشی بسیار کم تر است. این محله‌ها عمدتاً بافتی سنتی و مذهبی و ملی دارند و اغلب ساکنان آن از قشر متوسط شهر هستند. از جملهٔ این محله‌ها می‌توان به شوش، راه‌آهن، مولوی، خزانه، دروازه غار، فلاح نازی آباد شهرری کوی سیزده آبان تختی بازارتهران و ... اشاره کرد. در باور عامه مردم تهران جنوب شهر از قدیم این منطقه به مردانگی و مرام و معرفت شهرت داشته اند. مناطق جنوب شهر تهران در ورزش به خصوص کشتی و فوتبال سرآمد در کشور ایران هستند. در سیاست جمهوری اسلامی ایران بسیاری از مناطق پایین شهر هستند. افراد سرشناس تختی علیرضادبیر هادی ساعی حمید سوریان حسین هدایتی مهران مدیری حمیداستیلی ضرغامی امیرقلعه نوعی و... ویکی‌پدیا

باربری در جنوب تهران

جهت خرید کارتن مقوایی برای بسته بندی وسایل منزل خود به صورت تضمینی با ما در ارتباط باشید ، 09109709007 شماره ای است که شما مشتری عزیز می توانید سفارش خرید کارتن مقوایی دهید. کارتن مقوایی و یا کارتن موز همگی برای یک اسباب کشی خوب مناسب می باشند.