نیسان بار تهران

نیسان بار تهران و حمل بار با نیسان را با شرکت اتوبار ما امتحان کنید ، قیمت ارزان ،کیفیت بالا ،حمل تضمینی وسایل در هر نوع مسافتی ،حمل بار به شهرستان با نیسان همراه رانندگان باتجربه و دوره دیده ویژه مسافت های طولانی و رانندگی در شب. اثاث کشی منزل و همچنین حمل اسباب دفتر کار شما با بهترین کیفیت و خدمات در اختیار شماست .

شماره تلفن نیسان بار تهران

شماره نیسان بار تهران رامی توانید در زیر مشاهده فرمایید ،حمل بار با نیسان و همچنین باربری ارزان با نیسان را می توانید از طریق شماره های زیر دریافت و اولین تماس خود را برقرار کنید ،در اولین تماس شما با شرکت ما در کمترین زمان ممکن یعنی حداقل 30 دقیقه در محل مورد شما حاضر خواهیم بود و بهترین خودروهای اثاث کشی را خدمات گذار شما قرار خواهیم داد

09109709007 , 44443635 , 22813147

آدرس دفتر مرکزی ما در ایران - تهران - شمال تهران - نیاوران قرار دارد، ما در تمام مناطق در تهران شعبه و نمایندگی داریم و این تضمین را بشما میدهیم که با اولین تماس شما کمتر از 30 دقیقه در محل حاضر خواهیم بود و همچنین می توانید نظرات خود را در مورد ما به ایمیل latifbar-tehran@gmail.com ارسال نمایید. و یا اینکه از طریق ایمیل نیز می توانید کلیه اخبار و تخفیفات شرکت اتوبار ما را داخل ایمیل خود دریافت کنید و یا اینکه می توانید بایک کلیک روی کانال تلگرامی شرکت با آدرس latifbar نیز از جدیدترین خبرها و تخفیفات شرکت باخبر شوید. مشتریانی که عضو کانال تلگرام شرکت باربری تهران باشند 20% تخفیف ویژه باهر تماس شما ،تعلق خواهد گرفت.

قیمت حمل بار با نیسان

قیمت حمل بار با نیسان در تهران و همچنین قیمت حمل بار به شهرستان با نیسان نیز همگی طبق تعرفه اتحادیه باربری تهران تعیین و تنظیم شده است ،قیمت ها از ساعتی 40000 هزار تومان تا 90000 هزار تومان می باشد ،لذا این قیمت و نرخ های باربری همگی بر اساس مسافت و نوع وسیله شما تعیین میگردد ،هدف شرکت حمل و نقل ما ارائه بهترین خدمات با قیمت ارزان و کیفیت بالا به شما شهروندان عزیز می باشد.

حمل بار با نیسان

ساعت کاری شرکت نیسان بار تهران

برای رفاه حال شما به صورت 24 ساعته خدمات و سرویس های خود را ارائه خواهیم داد و از شنبه تا جمعه ،ساعت 1:00 بامداد الی 24:00 شب دربست در اختیار شماییم. به چه خدمتی نیاز دارید ، به چه خودرویی برای حمل وسایل خود نیاز دارید ، ما همه آنها را به صورت کامل در دسترستان قرار میدهیم .

حمل بار با نیسان

شرکت لطیف بار ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات جابه جایی و حمل و نقل را در تهران را به شما مشتریان ارائه می دهد ،این خدمات عبارتند از :

  • بارنامه و بیمه نامه رایگان

  • کادر فنی آموزش دیده

  • خوردوهای درجه یک اثاث کشی

  • بسته بندی وسایل منزل

  • چیدمان اثاثیه منزل

  • کرشناسی حمل و نقل اثاثیه و وسایل شما به صورت رایگان

حمل بار با نیسان

معرفی خودروی زامیاد

نسل سوم نیسان جونیور:، که در ایران با نام زامیاد ۲۴ و زامیاد آبی شناخته می‌شود،‌ برای اولین دفعه سال ۱۳۴۹ در ایران توسط شرکت زامیاد تولید شد، سپس سال 1365 با تغییر نام به سایپا۲۴ تولید و عرضه گشت. سال ۱۳۷۷ مجدداً بعنوان زامیاد ۲۴ تولید شد. از سال ۸۸ مدل‌های جدیدی مانند ۲۴nb زامیاد (تغییر در نمای ظاهری) و زامیاد۲۴nib (ترمز ضد قفل و سیستم ebd) تولید شد. نام جونیور (JUNIOR) به یک سری از پیکاپ‌های میان‌سایز کمپانی نیسان اطلاق می‌شود، پیکاپ‌هایی که از سال‌های ۱۹۵۶ الی ۱۹۸۲ میلادی در مدار تولید بودند. درکل، تمامی آن‌ها شامل سه نسل متفاوت از یکدیگر هستند که در سری‌های متعددی هم به تولید رسیدند، این سری‌ها کدهای B40 ,B۴۲ و B۱۴۰ – سری ۴۰ و ۴۱ – سری ۱۴۰/۱۴۱ روانه بازارهای جهانی شدند. سومین نسل یا آخرین نسل از جونیور که کماکان الان نیز ایران آنها را تولید میکند،

حمل بار با نیسان

برای نخستین بار، در اکتبر سال ۱۹۷۰ میلادی (مهرماه سال ۱۳۴۹ شمسی) پا به عرصه وجود نهاد. این خودرو که با نام سری ۱۴۰/۱۴۱ به تولید رسید، نسبت به نسل پیشین خود به‌مراتب مدرن‌تر بود. این نسل از جونیور، همان آغاز کار از سه پیشرانه متفاوت بهره می‌برد که دو تای آن بنزینی و یک نسخه آن نیز دیزلی بود. نسخه‌های بنزینی آن حجم‌های ۱٫۶ و ۲ لیتری عرضه می‌شدند. کوچک‌ترین نسخه از این نسل که با کد شاسی N۱۴۰ روانه بازار شد از ظرفیت حمل باری معادل ۱٫۵ تن برخوردار بود ولی نسخه ۲ لیتری بنزینی آن قادر بود تا ۱٫۷۵ الی ۲ تن وسیله را با خود حمل نماید. ناگفته نماند که نسخه ۲ لیتری این خودرو از توانی معادل ۹۹ اسب بخار برخوردار بود و کد شناسایی آن نیز H۲۰ بود. همان دوره‌ای که این خودرو از مدار تولید در کشور ژاپن کناره گرفت و وارد وادی بازنشستگی شد، تولید آن تحت لیسانس نیسان درون شرکت سایپا آغاز گردید.

اثاث کشی ب وانت زامیاد

تاریخ شروع این اقدام نیز ماه فوریه سال ۱۹۸۳ میلادی (بهمن ۱۳۶۱ شمسی) بود، یعنی دقیقاً سی و شش سال پیش. البته پیش از این تاریخ و سال ۱۳۴۹ شمسی، تولید پیکاپ‌های بزرگی با نام نیسان جونیور ۲۰۰۰ یا زامیاد ۲۴ در کارخانه زامیاد آغاز شده بود، این پیکاپ‌ها از ظرفیت حمل باری معادل ۳٫۸ تن برخوردار بودند. ناگفته نماند که «زامیاد» نام یک شرکت خصوصی خودروسازی بود که سال ۱۳۴۲ شمسی احداث گردید و محل آن سه‌راه آذری واقع شده بود، البته سال ۱۳۵۰ شمسی، محل این کارخانه به جاده تهران – کرج انتقال یافت. از سال ۱۳۸۹ نوع دیزلی آن با عنوان زامیاد۲۸ nb برای اولین دفعه در نمایشگاه خودرو تبریز به نمایش درآمد. بسیاری از رانندگان زامیاد۲۸ (گازوئیلی) به دلیل استفادهٔ شرکت زامیاد از موتور چینی کم ارزش و اشکال در سیستم خنک‌کننده (رادیاتور) و نیز قیمت بالای آن از این خودرو ناراضی هستند. همچنین رانندگان خودرو زامیاد۲۴هایی که از سال ۱۳۷۷ به بعد تولید می‌شود به دلیل استفاده نکردن از موتور ژاپنی اصل که قبلا استفاده می‌شد از این خودر رضایت چندانی ندارند.

زامیاد وانت تهران

بر اساس قوانین پلیس راهنمایی و رانندگی ایران، خودرو زامیاد۲۴ مجاز به حمل ۲۸۰۰ کیلوگرم وسیله می‌باشد ولی این وانت قابلیت حمل ۵۰۰۰ کیلوگرم را دارد. معاون مهندسی شرکت زامیاد به نیسان آبی لقب باربر نجیب را می‌دهد. او آمار جالبی را از نیسان آبی می‌دهد. به گفته قرگوزلو، سال ۱۳۵۱ تاکنون این وانت توانسته ۲/۱ تریلیارد تن حجم وسیله را بر روی جاده‌ها جابه‌جا کند که برابر وزن هشت هزار برج میلاد تهران است. ویکی‌پدیا‌فارسی

چه وسایلی را با نیسان وانت تهران حمل خوایم کرد ؟

هر وسیله و اثاثیه ای را که فکرش کنید ما حمل میکنیم ،انواع خودروهای حمل و نقل را در اختیار خود داریم و همگی آنها را نیز برای هر نوع وسیله و اثاث را اختیارتان میگزاریم . انواع این وسایل عبارتند از :

یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید ،یخچال دوقولو بزرگ ،یخچال ایستاده ، لباس شویی ، ظرف شویی ، مبلمان بزرگ ، تخت دو نفره ، بوفه شیشه ای ، پیانو ، تردمیل و وسایل ورزشی ، میز شیشه ای ، حمل انواع وسایل شکستنی

معرفی خودروی جدید شرکت زامیاد وانت :