باربری شمال تهرال

باربری شمال تهران ، حمل اثاثیه منزل و حمل جهیزیه عروس ، جابه جایی وسایل دفتر و شرکت شما تخصص ماست ،باربری در شمال تهران را با خیالی آسوده به دست کادر فنی اموزش دیده ما بسپارید ، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری در شمال تهران با قیمت مناسب و خدمات 24 ساعته ،خودروها و کامیون های اثاث کشی مسقف و موکت کاری شده. حمل بار به صورت تضمینی و بدون حتی یک مورد شکستگی.

حمل جهیزیه عروس

حمل اثاثیه منزل

اسباب کشی وسایل شرکت

حمل بارهای سنگین


شماره تلفن باربری در شمال تهران

با استفاده از شماره تلن های زیر می توانید شماره تلفن باربری در شمال تهران را شماره گیری کنید ، تنها با لمس یک شماره کادر فنی ما در خدمت شما شهروندان و مشتریان عزیز می باشد.

09109709007
44443635 ، 22813147

آدرس شرکت اتوبار لطیف بار در ایران - تهران - شمال - نیاوران قرار دارد ، و همچنین می توانید نظرات خود را در مورد ما به ایمیل latifbar-tehran@gmail.com ارسال نمایید. ما جدیدترین نمونه کارها و خدمات را برای شما ایمیل خواهیم کرد و شما را از اتفاقات و اخبار اتوبارهای تهران مطلع خواهیم نمود از طریق ایمیل ، و یا اینکه می توانید به صورت حضوری به شرکت ما تشریف فرما شوید و سرویس های ویژه جابه جایی بار را همین نزدیک مشاهده فرمایید.

باربری شمال تهران

قیمت باربری و اثاث کشی منزل شرکت لطیف بار

کلیه قیمت ها و نرخ های حمل اثاثیه منزل ،همگی طبق نرخ اتحادیه باربری تهران می باشد ، ما شعار خیلی ارزان را به شما نمی دهیم بلکه کاملا منصفانه و متعادل یک قیمت مناسب را برای جابه جایی بارها و وسایل شما پیشنهاد میکنیم. این قیمت ها با توجه به نوع خودرو و مسافت طی شده و همچنین نوع بار شما تعیین میگردد و به شما این اطمینان را می دهیم که کاملا زیر نظر اتحادیه باربری تهران قیمت ها را به شما ارائه کرده ایم. این قیمت ها از ساعتی 30000 هزار تومان الی 170000 هزار تومان می باشد. با اطمینان می توانید این قیمت ها را با سایر باربری های تهران مقایسه کنید . ما به خود و خدماتی که ارائه می دهیم اطمینان داریم.

باربری شمال تهران

ساعت کاری شرکت اتوبار لطیف بار

دربهای شرکت ما از شنبه تا جمعه ،ساعت 1:00 بامداد الی 24:00 شب بر روی شما مشتریان و ساکنین عزیز باز می باشد ، در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به خدماتی دارید ما در کنار شما هستیم. اگر نیاز به کارگر خالی دارید و یا اینکه نیاز به خاور اثاث کشی و یا کلیه خدمات ،ما 24 ساعته این سرویس ها را ارائه می دهیم.

معرفی خدمات و سرویس های حمل بار ما

باربری لطیف بار ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات جابه جایی و حمل و نقل را در شمل تهران تهران را به شما مشتریان ارائه می دهد ،این خدمات عبارتند از :

  • ارائه بارنامه و بیمه نامه رایگان ویژه اثاثیه و وسایل شما
  • استفاده از کادر فنی خوب ، آموزش دیده ، ورزیده ، خوش اخلاق و با تجربه
  • خودروهای مسقف و موکت کاری شده مخصوص هر نوع وسیله
  • بسته بندی وسایل منزل قبل از باربری به صورت حرفه ای
  • چیدمان وسایل منزل بعد از اتمام کار برای شما
  • حمل تضمینی بار به تمام نقاط تهران و شهرستانها به صورت تضمینی

باربری در شمال تهران

شعبات و نماندگی های باربری در شمال تهران

اگر ساکن شمال استان تهران هستید و می خواهید اثاث کشی منزل داشته باشید ،ما به شما کمک خواهیم کرد ،نمایندگی های ما در جای جای این مناطق باعث می شود که دسترسی برای شما آسان باشد . تنها با اولین تماس با لطیف بار ما در کمتر از 20 دقیقه در خدمت شماییم. این مناطق عبارتند از

تجریش

نیاوران

اقدسیه

پل رومی

ظفر

درکه

صاحبقرانیه

زعفرانیه

ولنجک

فرشته

گاندی

دزاشیب

شهرک غرب

اوین

دروس

مینی سیتی

زرگنده

آراج

جماران

دارآباد

محمودیه

آجودانیه

سعادت آباد

چیذر

قلهک

سوهانک

لویزان

داوودیه

کامرانیه

فرحزاد

الهیه

ازگل

فرمانیه

باغ فردوس

جردن

قیطریه


بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی وسایل منزل یکی از مراحل و اقدمات مهم قبل از اثاث کشی منزل می باشد ، اتوبار لطیف بار برای این مرحله از اسباب کشی ،یک برنامه ویژه برای شما دارد و طبق یک برنامه ریزی درست عملیات حمل و نقل وسایل را انجام خواهد داد. ما با استفاده از کارتن مقوایی کلیه لوازمتان را بسته بندی میکنیم ،کارتن های مقوایی 7 لا و 5 لا ، محکم و همچنین از کارتن های میوه موز نیز که نسبتا محکم تر هستند استفاده خواهیم کرد ، از نایلون های ضربه گیر نیز برای بین و فضاهای خالی وسایلتان استفاده میکنیم .ما کلیه خدمات را برایتان فراهم خواهیم کرد .

جهت خرید کارتن مقوایی برای بسته بندی وسایل منزل خود به صورت تضمینی با ما در ارتباط باشید ، 09109709007 شماره ای است که شما مشتری عزیز می توانید سفارش خرید کارتن مقوایی دهید. کارتن مقوایی و یا کارتن موز همگی برای یک اسباب کشی خوب مناسب می باشند.

چیدمان وسایل منل در انتهای کار

مهم نیست که شما از وانت بار برای جابه جایی لوازم خود استفاده میکنید و یا اینکه از نیسان وانت و یا خاور اثاث کشی ، ما در انتهای کار به دلیل مشغله کاری شما ،کلیه وسایل شما را به مقصد حمل و در نهایت چیدمان وسایل منزل شما را اغاز میکنیم ، طبق طرح ها و مد روز ، برای شما این کار را انجام خواهیم داد ، کلیه فکر و ذهن ما ارائه خدمات مناسب به عزیزان مشتری می باشد.