خدمات باربری در تهران

شرکت اتوبار لطیف بار ارائه دهنده بهترین خدمات باربری در تهران ، با قیمتی مناسب با توانایی مالی شما و حمل بار به تمام نقاط تهران و همچنین تمام استان های ایران با پشتوانه رانندگان با تجربه و حرفه ای. اثاث کشی منزل ، اسباب کشی دفتر کار ، جابه جایی وسایل باشگاه ها و حمل انواع بارهای بزرگ و سنگین تخصص ماست.

شماره تلفن باربری لطیف بار تهران

در استان تهران ساکن هستید و می خواهید وسایل خود را به نقطه ای دیگر از تهران جابه جا کنید و یا اینکه می خواهید از تهران به شهرستان نقل مکان کنید ، و در جستجوی یک شرکت اتوبار خوب و مطمون هستید ، می توانید با شرکت حمل و نقل لطیف بار تماس حاصل فرمایید با استفاده از شماره های زیر در کمتر از نیم ساعت در خدمت شماییم . بهترین شرکتی که ارزان ترین خدمات باربری تهران را در اختیار شما قرار می دهد .

09109709007 ، 44443635

آدرس شرکت باربری لطیف بار ما ایران - تهران - آزادی - قرار دارد ، و همچنین می توانید نظرات خود را در مورد ما به ایمیل latifbar-tehran@gmail.com ارسال نمایید. ما جدیدترین نمونه کارها و سرویس ها را برای شما ایمیل خواهیم کرد و اتفاقات و اخبار شما را مطلع خواهیم نمود از طریق ایمیل ، و یا اینکه می توانید به صورت حضوری به شرکت ما تشریف فرما شوید و سرویس های ویژه جابه جایی بار را همین نزدیک مشاهده فرمایید.

معرفی سرویس ها و خدمات حمل بار تهران

برای یک اثاث کشی خوب و بی دردسر به چه سرویس ها و لوازمی نیاز دارید ، به چه ماشین آلات و خودروهای حمل و نقل نیاز دارید ، شرکت اتوبار لطیف بار تمامی این نیازها را به صورت یکجا برای شما رفع و در دسترس همه شما مشتریان عزیز قرار می دهد. با ما همراه باشید برای معرفی خدمات باربری تهران ما

باربری تهران لطیف بار ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات جابه جایی و حمل و نقل را در تهران را به شما مشتریان ارائه می دهد ،این خدمات عبارتند از :

 • مشاوره و کارشناسی رایگان باربری

 • شما مشتریان عزیز می توانید قبل از انجام عملیات جابه جایی وسایل منزل خود و یا دفتر کار ، با اتوبار لطیف بار تماس بگیرید و بهترین و مناسب ترین قیمت ها را استعلام و جدیدترین تخفیف ها را از مشاوران ما دریافت کنید ، قبل از اینکه بار خود را منتقل کنید خیلی مهم است که یک کارشناس شما را رهنمایی کند و از چون و چرای کار و روش کار شما را آگاه سازد تا یک اثاث کشی خوب را داشته باشید. کارشناسان ما در محل حاضر خواهند شد و وسایل و نرخ جمل و نقل آنها را برای شما قیمت گذاری و کارشناسی خواهند کرد . با شرکت اتوبار تهران لطیف بار همراه باشید.

  خدمات باربری تهران

 • کارگران حرفه ای ،آموزش دیده و خوش اخلاق ویژه اثاث کشی منزل

 • استفاده از یک نیروی کار حرفه ای و با تجربه در روند اسباب کشی و جابه جایی بار می تواند خیلی مفید و مهم باشد ، کارگرانی که از تعهد کاری برخوردار باشند و از اخلاق خوب و همچنین پاکی نفس برخوردار باشند برای یک روز کاری و کیفیت کار بسیار ضروری است . شرکت اتوبار تهران لطیف بار ، با بهره گیری از بهترین کارگران آموزش دیده و خوش اخلاق و سالم کیفیت حمل و نقل وسایل شما را تضمینی میکند ، به هر کجای تهران که لازم باشد ما کارگر خالی می فرستیم و یا اینکه اگر نیاز به کارگر گروهی دارید ما در کمترین زمان در اختیار شما قرار خواهیم داد.

  بهترین خدمات باربری در تهران

 • خودروهای اسباب کشی و باربری درجه یک

 • برای حمل بار خود به چه نوع خودرویی نیاز دارید ؟ مسقف ؟ یا رو باز ؟ خاور و یا وانت پاکان ، شرکت اتوبار تهران لطیف بار کلیه این خودروهای اثاث کشی را در اختیار شما قرار خواهد داد ، خودروهای مسقف تا 6 متر و موکت کاری شده ، همراه با لوازم جانبی برای نگهداری بار شما در حین مسیر ، وانت پیکان ، نیسان وانت و خاور 911 و همچنین خودروهای ایسوزو ، همگی در اختیار شما مشتریان عزیز است.

  خودروی اثاث کشی در تهران

 • بسته بندی وسایل منزل به صورت کاملا حرفه ای و تضمینی

 • بسته بندی وسایل منزل با استفاده از کارتن مقوایی را به شرکت اتوبار تهران لطیف بار بگذارید ، کارتن مقوایی 7لایه و یا اینکه کارتن مقوایی موز ، با بهترین کیفیت و مقاومت بالا در اختیار شهروندان عزیز است. با یک برنامه ریزی درست و حساب شده بسته بندی وسایل منزل شما را انجام خواهیم داد ، از نایلون های ضد ضربه حبابدار نیز برای جاهای خالی در کارتن مقوایی استفاده خواهیم کرد ، به صورت تضمینی کلیه وسایل را به مقصد حمل خواهیم کرد و با ما همراه باشید.

  بسته بندی وسایل منزل

 • استفاده از کارتن مقوایی جهت بسته بندی وسایل منزل

 • برای بسته بندی وسایل منزل شما با استفاده از کارتن مقوایی 5لا و 7 لا ،کلیه وسایل منزل شما را بسته بندی و آماده یک اثاث کشی خوب با هر مسافتی خواهیم کرد. کارتن مقوایی و همچنین کارتن موز را با استفاده از نایلون های حبابدار ضد ضربه برای بسته بندی وسایل منزل شما استفاده میکنیم ، شما باید کار را به کاردان بسپارید ، ارائه خدمات باربری در تهران کار هر شرکتی نیست ، ما با استفاده از تجربه و دانش فنی خودمان این کارها را به صورت تضمینی برای شما انجام خواهیم داد.

  کارتن مقوایی

 • چیدمان وسایل منزل بعد از اتمام کار

 • شاید ممکن باشد شما مشتریان عزیز به دلیل مشغله کاری و فشار کارهای روزمره ، وقت و توانایی چیدمان وسایل خود را بعد از اتمام باربری نداشته باشید ، نگران این قضیه نباشید ، شرکت لطیف بار باز با راه حلی جدید به کمک شما می آید ، ما با استفاده از کارشناسان طراحی خوب و مجرب ، کلیه وسایل منزل و یا دفتر کار شما را طبق طراحی روز چیدمان و باز دیزاین خواهیم کرد ، یعنی از اول بسته بندی وسایل منزل تا حمل و نقل و بعد در نهایت چیدمان وسایل منزل را برای شما به پایان خواهیم رساند . از صفر کار تا صد کار همراه شرکت اتوبار لطیف بار باشید.

  چیدمان وسایل منزل

قیمت حمل بار و اثاث کشی و خدمات باربری در تهران

قابل ذکر است که قیمت اثاث کشی و قیمت حمل و نقل وسایل شما در شرکت اتوبار لطیف بار ، کاملا زیر نظر اتحادیه های باربری ایران می باشد ، یعنی بدون هیچگونه اختلاف قیمت و همچنین هیچ گونه سلیقه ای کار کردنی ما تمامی این نرخ ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد. با استفاده از شرکت ما می توانید با هر توان مالی که دارید ، اثاثیه منزل خود و همچنین اثاثیه دفتر کار خود را جابه جا کنید بدون نگرانی با کیفیت عالی و بدون رقیب در استان.

باید در نظر داشته باشید که قیمت خدمات باربری در تهران با توجه به نوع استفاده از نوع خودروی اثاث کشی و همچنین تعداد کارگران و از همه مهمتر مسافتی که برای رسیدن به مقصد طی می شود تاثیر گذار هستند در تعیین قیمت های جابه جایی ، لذا باز هم تاکید میکنیم که کلیه قیمت ها کاملا زیر نظر اتحادیه اتوبار ها می باشد و می توانید بدون نگرانی از این سرویس ها استفاده کنید. قیمت ها از 250000 هزار تومان الی 150000 هزار تومان متفاوت می باشد ،لذا شما دوستان و شهروندان گرامی می توانید قبل از هر نوع سفارشی و رزرو خودرویی ،ابتدا با کارشناسان فروش شرکت تماس گرفته و بهترین قیمت ها را برای خود رزرو کنید.

قیمت خدمات باربری در تهران

ساعات کاری شرکت برای ارائه خدمات باربری تهران

دربهای شرکت اتوبار ما از شنبه تا جمعه ،ساعت 1:00 بامداد الی 24:00 شب بر روی شما باز خواهد بود ،شما هر ساعت در شبانه روز که با ما تماس حاصل فرمایید ما خدمتگذار شماییم به صورت 24 ساعته تمام نقاط استان. حتی می توانید شماره خود را برای ما پیامک کنید تا کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز با شما تماس حاصل فرمایند.